KURS ONLINE:

TABELE PRZESTAWNE

dla spragnionych sukcesu!

Działaj skutecznie, wyróżnij się i zdobądź wymarzoną pracę lub awans!

Znajomość Excela to klucz do sukcesu i inwestycja na całe życie.

Czy wiesz, że obecnie znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel to jeden z głównych wymogów stawianych kandydatom poszukującym pracy lub pracownikom starającym się o uzyskanie awansu? 

Czy masz świadomość, że w przypadku ponad 10% wszystkich ofert pracy dostępnych w największych portalach rekrutacyjnych jednym z kluczowych wymogów jest znajomość Excela? 

Wyobraź sobie, że w przypadku kategorii Finanse / Ekonomia wymóg znajomości najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego dotyczy ponad 40% ofert pracy! 

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i odnieść sukces, to kurs "TABELE PRZESTAWNE dla spragnionych sukcesu!" jest właśnie dla Ciebie!

Kurs online dla Ciebie

Czy wiesz, że jednym z najbardziej pożądanych narzędzi specjalnie zaprojektowanych do analizy dużych zbiorów danych jest tabela przestawna (PivotTable)?

Jej główną zaletą jest to, że pozwala szybko i bez większego wysiłku zrozumieć jakie relacje zachodzą pomiędzy poszczególnymi grupami danych, co w przypadku tradycyjnej tabeli byłoby niezwykle trudne, jeżeli nie niemożliwe. 

Tabela przestawna jest szybka w działaniu, elastyczna, bardzo dokładna, nie wymaga używania formuł i nadaje się do zastosowania w każdym środowisku biznesowym. 

Kurs "TABELE PRZESTAWNE dla spragnionych sukcesu!" jest skierowany do osób, które chcą nauczyć się jak dostosowywać, analizować, grupować, sortować, filtrować dane w tabelach przestawnych, aby tworzyć czytelne i wartościowe raporty.  

W ramach kursu uczestnicy dowiedzą się również jak wizualizować na wykresach dane z tabel przestawnych, jak je formatować warunkowo czy obsługiwać za pomocą makr, a wszystko po to, aby zaoszczędzić sporo cennego czasu i potrafić zastosować całą tą wiedzę w rzeczywistych warunkach biznesowych.

Całość jest opracowana w taki sposób, że bez względu na Twój obecny poziom znajomości Excela zawsze nauczysz się czegoś nowego. Prezentowany materiał jest niezwykle łatwy do przyswojenia i gwarantuje solidne zapoznanie się z tematyką tabel przestawnych. 

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok (automatycznie po zaksięgowaniu Twojej wpłaty). Nie przejmuj się, jeśli nie jesteś w stanie zrealizować go od razu. To żaden problem! Kurs możesz skończyć w dogodnym dla Ciebie czasie.

TABELE PRZESTAWNE dla spragnionych sukcesu! 

to KOMPLETNA WIEDZA przekazana w PRZYJAZNY SPOSÓB

Kim jestem?

Nazywam się Michał Sikorski i na co dzień pomagam osobom takim jak Ty rozwiązywać excelowe problemy

Jestem autorem bloga Excel Po Godzinach, na którym dzielę się swoją wiedzą na temat najpopularniejszego na świecie arkusza kalkulacyjnego. Publikuję artykuły z poradami, organizuję webinary, tworzę narzędzia "szyte na miarę" oraz prowadzę autorskie szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania. Przekazuję komplentą wiedzę w przyjazny sposób, co potwierdzają moi kursanci.

Zobacz opinie uczestników moich szkoleń

Szkolenie prowadzone przez Michała w pełni spełniło moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, łatwość w przekazywaniu wiedzy, bezproblematyczne ustalanie terminów spotkań, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że każdemu polecam współpracę z Michałem. Używając szkolnej skali ocen: 6. Choć myślę, że powinnam dodać jeszcze „+” za rozbudzenie zainteresowania tematyką, która do tej pory kojarzyła mi się, prawie tak samo jak fizyka kwantowa. ;)

Wioletta Wrona 


Program szkolenia był idealnie dopasowany do moich potrzeb. Wysoko oceniam zarówno treść szkolenia jak i profesjonalizm, wiedzę i kompetencje trenera. Teoretyczny i praktyczny charakter zajęć pozwolił mi w jasny i zrozumiały sposób przyswoić nieznane dotąd zagadnienia. W związku z tym rekomenduję Michała jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie wsparcia i szkoleń z Microsoft Excel. 

Tomasz Binek

Szkolenie było przeprowadzone profesjonalnie i przyczyniło się do poszerzenia i usystematyzowania mojej wiedzy z zakresu znajomości Excela. Szkolenie oceniam bardzo wysoko, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak i korzyści wynikających z jakości szkolenia. Michał wykazał się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć tj. przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, oraz bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe, dzięki którym mogłam w praktyce wykorzystać przekazywane informacje. Wiedza, jaką nabyłam w trakcie tego szkolenia znacznie ułatwia mi obecną pracę i znacznie oszczędza mój czas. 

Katarzyna Szymczyk

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Nie jesteś pewien czy kurs jest dla Ciebie? Zapoznaj się z odpowiedziami na najważniejsze pytania. Mam nadzieję, że pomogą Ci one podjąć świadomą decyzję zakupową.

Jak odbywa się kurs?

Kurs jest serią filmów wideo w języku polskim, do których dostęp uzyskuje się po zalogowaniu na platformę, połączoną z ćwiczeniami do samodzielnego wykonania. 

W jakim programie jest kurs?

Kurs został nagrany w programie Excel 2016, ale można go również przeprowadzić w programie Excel 2007, 2010 i 2013. 

Czy jest wymagana zaawansowana znajomość programu Excel?

Nie, z kursu mogą korzystać osoby na wszystkich poziomach znajomości arkusza kalkulacyjnego. 

Jak dostanę dostęp do kursu?

Po zaksięgowaniu płatności automatycznie dostaniesz wiadomość e-mail z danymi do logowania, które dają Ci dostęp do kursu. 

Czy od razu dostaję dostęp do całego kursu?

Tak. Kurs przerabiasz samodzielnie i sam decydujesz w jakim tempie go realizujesz. 

Ile mam czasu na ukończenie kursu?

Dostęp do platformy kursowej trwa 12 miesięcy, co pozwoli Ci wracać do kursu przez cały ten okres. 

Czy materiały z kursu mogę pobrać na komputer?

Tak, wszystkie elementy kursu poza filmami możesz pobrać na komputer, telefon, tablet itp. 

Czy mogę powtarzać lekcje?

Kurs jest zaprojektowany tak, abyś mógł go odbyć we własnym tempie oraz oglądać w dowolnym momencie. 

Czy dostanę fakturę vat?

Tak. Jeśli przy płatności zaznaczysz okienko "chcę fakturę VAT", to zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto. 

Czy będzie można zwrócić kurs?

Tak. Kurs objęty jest 30-dniową gwarancją satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz chciał go zwrócić, to wystarczy wysłać do mnie e-mail z informacją, a ja zwrócę zapłaconą kwotę.

Czy mogę przekazać dane do logowania moim znajomym?

Nie, kurs przeznaczony jest wyłącznie do użycia przez jego nabywcę. Udostępnianie całości lub fragmentów kursu innym osobom jest nielegalne.

Co zawiera kurs?

Cały kurs online

Dostęp do 9 modułów szkoleniowych

Lekcje video

Ponad 36 filmów instruktażowych

Pliki PDF

Transkrypcje lekcji w formacie PDF

Ćwiczenia

Praktyczne ćwiczenia do wykonania

365 dni

Roczny dostęp do kursu

Prywatna grupa na FB

Zamknięta grupa dla uczestników kursu

Moje wsparcie e-mail

30-dniowe wsparcie z mojej strony

Niespodzianka

Bonus na 1 dzień sprzedaży

Copyright © 2017 Michał Sikorski. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jesteś o krok od sukcesu. ;)

Wprowadź swoje imię i adres e-mail, by zapisać się na listę osób zainteresowanych kursem.

Twój adres e-mail jest u mnie bezpieczny. Nikomu go nie ujawniam!